Styl

Bellitex

Bellitex – second hand online i v prodejnách

Pandemie zastavila skoro všechny maloobchodní aktivity u nás, s výjimkou prodeje potravin a drogerie v supermarketech. Proto se i velké tradiční sítě kamenných prodejen rozhodly přesunout část svých aktivit na internet, a to včetně těch, které jsme si v e-shopu ještě nedávno neuměli představit.

Jednou z takových sítí je i společnost Bellitex, která patří mezi největší provozovatele obchodů s kvalitním tříděným second hand oblečením v České republice.

V současnosti má Bellitex 37 klasických kamenných prodejen s dámským, pánským i dětským oblečením, ale také obuví, módními doplňky, bytovým textilem nebo hračkami. Kromě toho má Bellitex také 20 takzvaných hrabáren, tedy obchodů, kde si každý zákazník může „vyhrabat“ svůj textilní poklad už za pár korun. Zboží se v hrabárnách obnovuje každé dva týdny a základní cena většiny položek je 35 korun. Pokud se něco neprodá, cena se začne postupně snižovat až na 10 korun za jeden kus.

Ve 25 městech, většinou tam, kde firma ještě nemá ani kamenné prodejny ani hrabárny, pořádá jednodenní prodejní akce s velkým množstvím kvalitního second handu. Akce se konají v pronajatých prostorech a pravidlem je možnost výběru z více než 10 000 kusů kvalitního secondhandového zboží. Jedná se o vše, co Bellitex nabízí také v kamenných prodejnách. Jak prodejní síť, tak i místa pro prodejní akce se stále rozšiřují.

E-shop Bellitex má v nabídce pánské, dámské a dětské oblečení a nově také obuv. Jedná se nejen o second hand, ale také outlet známých světových značek. Zboží se dováží z celého světa, aby nabídka byla stále co největší. V e-shopu je dále tříděno podle ceny, značky, materiálu, velikosti a také podle stavu. Zboží může být buď nové bez visačky, nové s visačkou nebo použité, ale ve velmi dobrém stavu.

Katogorie

  • Úvod
  • Styl
  • Bydlení
  • Technika
  • Nápady
  • Příběhy